Pakdemirli: AKP ve Cumhur ittifakı dışındakiler yalanın ipine sarılan, iftira siyaseti yapanlar

0
41
Bekir Pakdemirli

Muhalefete yönelik eleştirilerde bulunan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, “AK Parti’nin dışındaki siyaset ve Cumhur ittifakımızın dışındaki siyasete baktığımız zaman, ağırlıklı yalan ipine sarılanlarla, iftira siyaseti yapanların dogru dürüst eleştiri ortaya koyup çözüm önerileri koymayanların yaptığı siyaset” dedi.

Pakdemirli, “Erzurum’un kurtuluşunun 103’üncü yıldönümü törenleri” ile Bakanlık tarafından düzenlenen toplantılara katılmak üzere bugün Erzurum’a gitti.

‘AKP’Lİ OLMAYI ÇOK ÖNEMSİYORUM’

Günün son ziyaretini AKP İl Başkanlığı’na yapan Pakdemirli, partililerle buluştu. AKP’nin umudun, cesaretin partisi olduğunu iddia eden Pakdemirli, “Asırlar boyunca kurulan köprünün kilit taşı. Bugün ülkede neyin mücadelesini veriyorsak, vatanca, milletçe neyin mücadelesini veriyorsak AK Parti’de onların aslında kilit taşı ve kilit kodları. Partimiz, birliğin beraberliğin kardeşliğin partisi. Türklerin tarihinin son kalesi Türkiye ise AK Parti’de bu davanın bana göre en önemli temsilcisi o yüzden hepimiz doğru yerdeyiz. Tüm partiler hizmet için var, tüm partilere saygımız var. Ama şu kadar da ileri gidebiliyoruz, hak ile batılın savaşına doğrunun hakkın yanında olmak anlamında AK Partili olmayı çok çok önemsiyorum, önemli buluyorum.” diye konuştu.