Kılıçdaroğlu’ndan Yeni Şafak’ın manşetine reaksiyon: Bu da başka bir trol zekâsı ürünü

0
36
Kılıçdaroğlu

“Kemal Kılıçdaroğlu, Sedat Peker’e özendi arka fona deniz kabuğu yerleştirdi” başlığıyla manşetten gösterilen haberine reaksiyon yayınlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, toplumsal medya hesabından Yeni Şafak’ın manşetini paylaşarak ” Bakın bu da başka bir troll zekâsı ürünü. Trol algılarını yemeyin” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kılıçdaroğlu’nun geçen günlerde toplumsal medya hesabından yayımladığı videoyu mevzu alan Yeni Şafak gazetesinin bugünkü manşetinde, “Kabahat örgütü lideri Sedat Peker’in YouTube’da yayınladığı videolar üstünden ‘siyasal mühendislik ve iktidar’ hesapları meydana getiren Kılıçdaroğlu artık Peker’e de özenmeye başladı” ifadeleri kullanıldı. Haberde, “Peker benzer biçimde gece yarısı video gösteren Kılıçdaroğlu, savcıları, hükümeti hatta bütün AK Partili vatandaşları tehdit ediyor” denildi.

‘TROL ALGILARINI YEMEYİN SAKIN’

Yeni Şafak’ın bu manşetine Kılıçdaroğlu’ndan cevap gecikmedi. Toplumsal medya hesabından meydana getirdiği paylaşımla cevap veren Kılıçdaroğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Bakın bu da başka bir troll zekası ürünü. Arka fonuna deniz kabuğu yerleştirdi demişler. Halbuki ben Türkiye’yi karış karış gezmeye devam ediyorum; bu da otel odasında yaptığım çekim. Sevgili halkım bugün Antep’teyim. Troll algılarını yemeyin sakın. Sahadayım, halkımlayım.”