Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a: Beni hapse attıracakmış, bir an tereddüt edersem namerdim

0
26
Kemal Kılıçdaroğlu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, , Twitter hesabından ile alakalı TBMM’ye gönderilen fezlekeye ilişik video ileti yayınladı.

Kılıçdaroğlu, paylaşımında “Beni hapse attıracakmış, bir an tereddüt edersem namerdim! Türkiye’nin hafızasında bigün solacaksın Erdoğan ve bunun için ödenecek ne karşılık var ise başım üzerine. Meydan okuyorum!” ifadesini kullanırken, gençlere ve Erdoğan’a seslendi.

Kılıçdaroğlu, “Hapse atmak istiyorlar beni, bilmenizi istiyorlar bunu şu sebeple korkmanızı istiyorlar. Sevgili ergenler, bir taneniz bile bu tehditler sebebiyle artık bu ülkede yaşanmaz derse var ise bir hakkım helal etmem bilesiniz. Bu ülkede yaşanır, bu ülkede oldukca güzel yaşanacak ergenler. Sana erişince Erdoğan, sana iki çift lafım var. Sen bana ne yapabilirsin? Sen ve senin avanelerin bana ne yapmadınız ki bundan sonrasında yapacaklarından korkalım. Şimdi durma, derhal kaldıralım dokunulmazlığımı, beraber tecrübe edelim. Senin gücün bana yeter mi sanıyorsun? Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın. Hadi oradan!” dedi.