Cihan Yaşar geri adım atan Burhan Kuzu’nun özrünü kabul etmedi: Mahkemede görüşeceğiz

0
93

Eski AKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar’ın yeğeni Cihan Yaşar’ın düğün törenine katılmasının ardından ‘terör örgütü üyesi’ olmakla suçladığı Yaşar’dan özür diledi. Yaşar, Kuzu’dan iddiasını ispatlamasını istemiş, Kuzu, geri adım atmak zorunda kalmıştı.

Twitter’dan yaptığı paylaşımda ‘yazdıklarının yanlış anlaşıldığını’ belirten Kuzu, “Geçtiğimiz hafta sonu İmamoğlu’nun Batman’da katıldığı bir düğünle ilgili yazdıklarım yanlış anlaşılmaya yol açtı.Aldığım bilgilerin hatalı olduğunu üzülerek öğrendim.Yaşar ailesini ve genç çifti üzmek gibi bir niyetim asla yoktur.Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Cihan Yaşar ise Burhan Kuzu’nun özrünü kabul etmedi ve “Yok öyle! Mahkemede görüşeceğiz” diye yazdı.

‘FETÖ İLE KOL KOLA OLDUĞUN ZAMANI UNUTMADIK’

​Burhan Kuzu’nun “terör örgütü üyesi” olmakla suçladığı Cihan Yaşar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Sözde Profesör Burhan Kuzu, Sn. İmamoğlu Batman’da terör örgütüne yakınlığı ile bilinen ailenin düğününe katılmış diyor. Kuzu, Bizim ailemizde bir tane terör örgütüne destek veren bulamazsın. Senin FETÖ ile kol kola olduğun zamanı unutmadık. Bu attığınız çamur tutmaz. İspat etmeyen şerefsizdir” ifadelerini kullanmıştı.


Burhan Kuzu’ya hedef gösterdiği Cihan Yaşar’dan özür diledi