AK Parti’li Ödünç: AK Parti, yeşil alan oluşturmada üstün dereceli kırmış bir ulus hareketidir

0
54
Atilla ÖDÜNÇ

Ödünç, Meclis’te düzenlemiş olduğu basın toplantısında, AK Parti‘nin, 2023 yılına gidilirken ‘kuvvetli metropoller, kuvvetli Türkiye’ anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüğünü beyan etti.

Seçim bölgesi Bursa’nın da kuvvetli metropoller içinde yerini alması için ‘AK kadrolar’ olarak hizmet ürettiklerini dile getiren Ödünç, birçok projenin startının Etraf ve Şehircilik Bakanlığı’nca verildiğini belirtti.

Açıklamasının devamında Ödünç, şunları kaydetti:

“AK Parti, 19 yılda yeşil alan oluşturmada üstün dereceli kırmış bir ulus hareketidir. Bursa’da 680 bin metrekarelik alanda 5 ulus bahçesi projemiz olanca hızıyla devam ediyor. Şehrimizin geleceğinin teminatı olan kentsel dönüşüm çalışmalarımızda da büyük bir kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz. Bizim gayemiz, afetlere karşı emin, sağlam yuvalarıyla depreme karşı dayanıklı, güvenli bir Bursa. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın desteği ile Etraf ve Şehircilik Bakanlığımız, bütün belediyelerimizle beraber Bursa’yı yeşiliyle, tarihiyle gün yüzüne çıkaracak emek harcamalar, bundan sonrasında da büyük bir aşkla devam edecektir”.